תקנון

תנאי שימוש ותקנון אתר - Relive פתרונות לגב ולצוואר (רילייב)
כתב ויתור
התכנים הזמינים באתר רילייב מיועדים למטרות מידע בלבד. אנו לא מתחייבים לגבי הדיוק, השלמות או העיתוי של המידע המוצג באתר שלנו. התוכן באתר שלנו אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. אנא התייעצו עם הרופא האישי שלכם כדי לדון בחששות ספציפיות לפני השימושים במוצרים. ביקורות או המלצות עשויות להיות בדיוניות. מידע באתר אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. המציגים בפרסומות ובאתר אינם אנשי רפואה. (כל הזכויות שמורות לחברת Relive 2023)
התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות וחל על שני המינים. אנא קרא בקפידה את תנאי השימוש.
  1. כללי

1.1 האתר מכיל חנות אינטרנטית מקוונת לרכישת מוצרים, ותנאי השימוש חלים בעת שימוש או רכישת מוצרים באתר.
2.1 האתר, וכל שירות המסופק באמצעותו, לרבות עיצוב, תוכן, מוגנים תחת דיני זכויות יוצרים ובאמצעות זכויות קניין רוחני.
3.1 אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר ובפרסומות הממומנות\לא ממומנות שהופיעו תחת חשבון רילייב הרשמי ברשתות החברתיות וברשת ככלל.
4.1 שימוש ורכישת מוצרים באתר מהווה את הסכמתך לתנאי השימוש, בה אתה מתחייב כי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה או דרישה נגד האתר
5.1 תנאי השימוש הכתובים בתקנון זה, הם הכללים היחידים אשר יחייבו את בעלי העסק ומפעילי האתר, כלפי המשתמשים בשירותי האתר.
6.1 שים לב כי תנאי השימוש עלולים להשתנות מעת לעת ע"פ שיקול הדעת הבלעדי של מפעילי האתר וללא צורך בהודעה.
הערה: השינויים יחולו על מוצרים/שירותים שנרכשו לאחר השינוי בלבד.
7.1 אם אינך מסכים לתנאי התקנון, הנך מתבקש לא להירשם לאתר או לבצע הזמנות.
8.1 מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר, הוא אך ורק בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב ועל השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.
  1. הגבלת השימוש באתר

1.2 על המשתמש באתר להיות בגיל 18 ומעלה, ובתנאי כי הינו בעל כשרות משפטית.
2.2 על המשתמש להתגורר בישראל ולהחזיק בת.ז ישראלית, כמו כן עליו להחזיק כרטיס אשראי בתוקף שהונפק בישראל.
3.2 על אחריות המשתמש בלבד לשמור על סודיות הסיסמא ושם המשתמש לאתר.
4.2 אסור למשתמש לפתוח חשבון לכל גורם צד שלישי ללא הסכמתו המפורשת.
5.2 המשתמש לא ישתמש בפרטים וססמאות של משתמשים אחרים בניגוד לחוק.
6.2 המשתמש מסיר אחריות מהאתר, בכל נושא של תקלה טכנית/הפרעה/נפילת האתר, לרבות תקלות העלולות להיגרם ע"י צד שלישי המספק שירותי אחסון, תוכנה, קווי תקשורת ו/או כל שירות נוסף.
7.2 המשתמש מסיר אחריות מהחברה, בכל נושא של התקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים אל האתר, רשתות התקשורת, מחשבים ושרתים.
8.2 החברה נוקטת במספר אמצעי אבטחה על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידי המשתמשים באתר, אולם חשוב לדעת כי לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע.
9.2 החברה אינה מתחייבת שהשירותים והמידע באתר או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם, יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בהם.
10.2 בגלישה באתר, בהרשמה ובהעלאת תוכן ו/או מידע , המשתמש פוטר את החברה ו/או מי מטעמם מאחריות לכל נזק שייגרם לו ו/או למי מטעמו עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותרים על כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמו בקשר לכך.
11.2 החברה תוכל בכל רגע נתון וע"פ שיקול דעתה בלבד וללא צורך בהודעה, להסיר כל תוכן/תגובה שפורסמה ע"י משתמש באתר, לרבות מחיקת/השהיית המשתמש.
13.2 חלק מההודעות והפרסומים שנשלחים אליך, עשויים להכיל "עוגיות" כדוגמת "עוגיות זיהוי" על הדפדפן שלך.
14.2 החברה אינה שומרת את פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים בשרתי העסק או בכל מקום אחר.
15.2 האתר משמש כמתווך בין ספקי צד ג'- יצרנים, מוכרים בסיטונאות, ומפעלים שונים מרחבי העולם, לבין לקוחות המשתמשים בשירותי האתר ו/או מבצעים הזמנת מוצר/ים באמצעות האתר (להלן:"המשתמש") של מוצרים לצורך יבוא אישי ולא מסחרי.
16.2 משתמשים אשר רוכשים מוצרים/שירותים דרך אתר החברה, כפופים גם לתנאי השימוש של השותפים.
17.2 כל הזמנה באתר כפופה לחוקי מדינת ישראל. כל משתמש באתר נדרש לבדוק את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות בטרם ביצוע הזמנה.
18.2 לצד כל מוצר מופיע מחירו, כאשר המחיר כולל מס ערך מוסף (מע"מ) אלא אם צוין אחרת. עם זאת המפעילה רשאית לשנות את מחירו של כל מוצר בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי מבלי שלמשתמש יהיו טענות נגדה בשל כך. יובהר כי המועד הקובע לעניין מחיר המוצר הוא מועד אישור ההזמנה על ידי המזמין ולא מועד הוספתו לסל הקניות.
19.2 לאחר ביצוע הזמנה, יתבצע רישום אוטומטי למערכת הדיוור האלקטרוני של האתר.
הרישום הכרחי על מנת לעדכן את הנרשם או הרוכש על שלבי הטיפול בהזמנה כולל משלוח חשבוניות, אישור הזמנה, מעקב משלוחים וכו’.
כמו כן, הרישום לדיוור האלקטרוני יאפשר לאתר ולצוות של החברה לשלוח מידע פרסומי ושיווקי. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי הרישום לאף חברה אחרת.
20.2 אפשר להתנתק מהדיוור האלקטרוני השיווקי על ידי לחיצה על קישור שנמצא בכל הודעה שיווקית שתשלח אליך. אין אפשרות להתנתק ממערכת ההודעות על מצב ההזמנה והמשלוחים.
21.2 אין האתר אחראי על טיב המוצרים, זמני המשלוח (לרבות עיכובים הנובעים מגורמים שונים) או איחור באספקה וכל נזק שייגרם ללקוח בשל כך.
3. שונות
1.3 החברה היא לא היצרנית של המוצרים שנמכרים באתר, למרות שאנו עובדים בכדי לוודא שהמידע על המוצר באתר שלנו הוא מדויק, יצרנים עשויים לא לדייק או לשנות את המידע שהם מחליטים לרשום בדף המוצר.
 2.3 אריזות המוצר והחומרים עשויים לכלול מידע נוסף או שונה מהמידע שמוצג בדפי המוצר באתר.
3.3 למוצרים רפואיים או עם השלכות רפואיות- התוכן באתר שלנו אינו משמש לאבחנה, טיפול, ריפוי או מניעה של שום בעיה רפואית או אחרת.
4.3 המידע אינו מחליף ייעוץ רפואי ואנו ממליצים להתייעץ עם רופא או איש מקצוע מוסמך לפני שימוש בכל מוצר שבא שמגע עם הגוף.
5.3 עליכם תמיד לקרוא את המידע, אזהרות והנחיות שמצורפים למוצר לפני השימוש בו ולא להסתמך רק על המידע שנמצא באתר שלנו.
6.2 אם אתם מרגישים שאחד או יותר מהמוצרים שנחשפתם אליהם באתר, הינו פוגעני, מטעה או לא חוקי, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לטפל בנושא בהקדם האפשרי.
7.3 כל המידע המוצג באתר לגבי מוצרים לרבות טיבם ואיכותם, התקבל ישירות מהשותפים.
8.3 משתמש באתר, מסיר מהחברה אחריות לגבי אי-דיוקים/אי-התאמות בפרטים שמוצגים באתר ביחס למוצרים, לרבות תמונות ומפרטי מוצרים שהוצגו בדפי המכירה וכיו"ב.
9.3 בכל מקרה בו יש אי התאמה בין מדיניות האתר לחוק הגנת הצרכן, יגברו הוראות החוק על מדיניות האתר.
4. הזמנת מוצרים ואישור ההזמנה
1.4 בעת הזמנה באתר על המשתמש להזין את פרטיו(כגון: שם מלא, כתובת מגורים עדכנית, מספר טלפון, כתובת דוא"ל פעילה וכל מידע נוסף שידרש לטובת ביצוע ההזמנה).
2.4 לאחר מכן חלק מהפרטים שהוזנו יועברו אל מנהלי האתר, לטובת ביצוע המשלוח. לכן חשוב מאוד למלא פרטים מדויקים ונכונים.
הערה: ניתן לבצע הזמנות לכתובות מגורים בתוך מדינת ישראל בלבד.
3.4 עד 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, המשתמש יקבל בדואר האלקטרוני שמסר את אישור ההזמנה, אישור הזמנה זה מהווה אישור סופי ומוחלט.
4.4 במידה ומוצר שהזמנת אינו נמצא במלאי, או שמסיבה כזאת או אחרת אין ביכולת הספק לספק את המוצר, תוצע לך אופציה לקבלת מוצר חלופי או ביטול העסקה.
5.4 מסירת פרטים אישיים כוזבים הקשורים בתהליך הרכישה הינה עבירה פלילית ועוולה אזרחית, במקרה של טעות בשוגג על הלקוח להודיע על כך לבית העסק וכל עלות נוספת שתיגרם בעקבות כך, תחויב על הלקוח.
6.4 מסירת מידע באתר מאובטח בטכנולוגית PCI המתקדמת ביותר, בטכנולוגיה זו המידע בדבר פרטי החיוב של הרוכש מוצפן ונמחק מייד לאחר הרכישה. בנוסף, העסק מתחייב לנקוט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור בסודיות ככל האפשר מידע אישי אודות הלקוח.
7.4 לקוח יקר, חומרי אריזה המופיעים בתמונות האתר (תיק נשיאה וכיסויי עיניים) מצורפים להזמנתך בהתאם לזמינותם במלאי. בעת היעדר מלאי, יישלחו אליך המוצרים ללא חומרי האריזה.
  1. תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה:
תהליך ביצוע החזר
1.5 כדי לבצע החזר, כתבו לנו בוואטסאפ או במייל. ניתן לפנות לשירות הלקוחות בוואטסאפ במספר 054-7004354 או במייל בכתובת backhealthoffice@gmail.com

2.5  על הצרכן להחזיר את החבילה למקום בו השירות לקוחות ציין. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, אנו נבדוק את תקינותה ותכולתה. במידה וההחזר אושר על ידינו, נבצע החזר עפ״י תקנון האתר.

3.5. בהתאם לחוק הגנת הצרכן בישראל, תיגבה מהלקוח עמלת ביטול בשיעור 5% מסך העיסקה, או 100 ש״ח (הנמוך מביניהם).
4.5. עבור מוצרים שטרם הגיעו, ניתן לטפל בבקשות להחזר לאחר תקופת המתנה של 21 ימי עסקים. אין צורך בהחזרה של המוצר לכתובת שסופקה במקרים כאלה

5.5 חברת רילייב תחזיר בתוך כ90 ימים מיום קבלת המוצר בחזרה את כספך בניכוי דמי ביטול בסך 5% מערך המוצר או 100 ₪ הנמוך מביניהם, כקבוע בתקנון (הזמן עד קבלת הכסף באמצעי התשלום, לפעמים יכול להתעכב בשל גורמים חיצוניים ועלול להתעכב עד משך של 30 ימי עסקים). ביטול עסקה שבוצעה באשראי, ביט או פייפאל תגבה בנוסף דמי ביטול-סליקה בסך 3% משווי סך הרכישה.
6.5 עלויות משלוח המוצרים למרכז המשלוחים של האתר יחולו על הרוכש.
7.5 במקרה של החזרת מוצר, על אחריות מזמין המוצר לשלוח את המוצר בחזרה אל כתובת היעד ממנה הוא נשלח, ולשאת בעלויות השילוח או כל עלות נוספת הנדרשת להחזרת המוצר.
6. הגבלת אחריות
1.6 האתר מבהיר כי ייתכנו שינויים בין התמונות לבין המוצר במציאות, מכיוון שהמוצרים מוצגים על גבי מסך מחשב, ויתכן שיהיו הבדלי גוונים גם כתוצאה משינויי תאורה בעת הצילום. 
2.6 העסק לא יהיה אחראי לטעויות קולמוס במפרטים והפרטים הטכניים של כל מוצר ומוצר. מוסכם כי הלקוח או צד שלישי מוותר בזאת על טענה ו/או תביעה בגין טעות קולמוס כאמור.
3.6 האחריות לכל המוצרים המוצעים באתר חלה על היצרנים והספקים בלבד.
4.6 מוסכם בזאת כי כל עיכוב או אי ביצוע של אספקת מוצר שנרכש באתר שנבעו מכוח עליון לרבות מזג אויר חריג, שביתות אצל נותני השירותים השונים או שיבושים בלתי צפויים במחשב האתר לא יחייבו את העסק, והלקוח או מי מטעמו או צד שלישי מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה בשל כך.
5.6 העסק ומנהלי האתר לא יישאו באחריות עקיפה או ישירה כלפי המזמין או כלפי צד שלישי בכל מקרה של כשל בהזמנה או באספקה בשל כוח עליון לרבות תקלות במערכת המחשבים, הטלפון, בשל חברות האשראי או בשל כל גורם אחר הקשור בהשלמת פעולת הרכישה והאספקה.
6.6 מוסכם בזאת כי הזמנה ורכישה דרך האתר אינה ולא תהווה חוזה לטובת צד שלישי אחר.
7.6 כל מידע ו/או תוכן ואו תמונות המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם ואופן הצגתם באתר,הנם בבעלותם הבלעדית של האתר או העסק.
7. משלוחים 
2.7 מרגע ההזמנה, זמן השילוח העומד לחברה הינו עד 12 ימי עסקים.
3.7 בחלק מהמקרים עלולים להיות עיכובים או שינויים בלתי צפויים, כמו למשל עיכובים מצד דואר ישראל, חברות השילוח או הגורמים השונים בתהליך.
4.7 ייתכנו עיכובים של עד 14 ימי עסקים ממועד שליחת המוצר. במקרה כזה יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות, ונעניק לך פתרון בהתאם לסיטואציה שלך.
6.7 ימי עסקים - ימים רגילים, לא כולל ימי שישי, שבת, יום עם ערב חג, וימי חגים. 
אפשרויות המשלוח הקיימות הן:
שליחת המוצר או המוצרים עד לנקודה הקרובה לביתך בהתאם לכתובת הרשומה בדף ההזמנה.
8. מוצרים הכוללים אלקטרוניקה וחשמל
1.8 ברצוננו להסב את תשומת לבכם כי בעוד שאנו שואפים לספק מוצרים איכותיים ובטיחותיים, חשוב להבין כי השימוש במוצרי חשמל טומן בחובו סיכונים. על ידי רכישה ושימוש במוצרי החשמל שלנו, אתה מאשר ומסכים שאנחנו, כמוכר, לא יכולים להיות אחראים לכל נזק, אובדן או פציעות שעלולים להתרחש כתוצאה מהשימוש במוצרים.
2.8 חיוני לעקוב אחר כל ההנחיות, ההנחיות ואמצעי הזהירות המסופקים עם מוצרי החשמל. כל שימוש לרעה, התקנה לא נכונה או אי עמידה בשיטות המומלצות עלולים להוביל לתאונות, כולל אך לא רק תקלות חשמליות או שריפות.
3.8 אנו ממליצים בחום להתייעץ עם חשמלאי מוסמך או בעל מקצוע בכל הקשור להתקנות או תיקוני חשמל. באחריותך כמשתמש לוודא שכל מוצרי החשמל שהגיעו אליכם, הגיעו בשלמותם ובאריזתם הסגורה.
4.8 איננו נושאים באחריות לכל נזק, אובדן או פציעות הנובעים מהשימוש במוצרים, לרבות נזק לרכוש, פציעה אישית או הפסד כספי.
5.8 על ידי המשך הרכישה והשימוש במוצרי החשמל שלנו, אתה מסכים לשחרר אותנו, העובדים, הסוכנים והשותפים שלנו מכל תביעה, דרישה או התחייבות הנובעת מהשימוש במוצרים.
6.8 אנו ממליצים לך לקרוא את התנאים וההגבלות שלנו, המספקים פרטים נוספים לגבי מגבלות האחריות שלנו. אם יש לך שאלות או חששות, אנא אל תהסס לפנות לצוות תמיכת הלקוחות שלנו. הבטיחות ושביעות הרצון שלך חשובים לנו ביותר.
מדיניות פרטיות:
איזה מידע מזהה אישית אנו שומרים ואיך אנחנו משתמשים בו?
להלן המידע שאנו שומרים מגולשים שמשאירים פרטים מיוזמתם על מנת שנוכל ליצור איתם קשר: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון.

איזה מידע לא מזהה אנו שומרים ואיך אנחנו מעבדים ומשתמשים בו?
מידע אנונימי למעשה מבוסס עוגיות (cookies) ואין לנו גישה אליו, אבל הוא יכול לשמש אותנו למטרות טירגוט, כדי לפרסם לקהל שכבר ביקר באתר, בפלטפורמות אחרות (כמו למשל, גוגל או פייסבוק).

האם אנו משתמשים בעוגיות?
כן, אנו מאחסנים עוגיה כאשר גולשים מבקרים באתר למטרת רימרקטינג בפלטפורמות אחרות (כמו למשל גוגל ופייסבוק)

האם אתם יכולים לשנות או למחוק מידע?
אתם יכולים לשלוח לנו הודעת דואר אלקטרוני ולבקש שנסיר את המידע האישי שלכם.